Jak zhubnout přes boky. 4 jednoduché cviky.

Jak-zhubnout-přes-boky

Jak pomocí obyčejné ranní rozcvičky dosáhnout zeštíhlení boků? Seznámíme vás s jednoduchou sestavou cviků vhodných pro domácí podmínky.

Úklony do stran

Výchozí postavení: stojíme zpříma, ruce svěšené podél těla, nohy rozkročené na šíři ramen. Úklony do stran provádíme s oporou ruky o koleno. Při úklonu napravo se opíráme pravou rukou o pravé koleno, levou ruku máme v bok. Opakujte tři bloky po deseti až patnácti úklonech do každé strany. Toto cvičení skvěle procvičuje šikmé svaly.

Trojúhelník

Výchozí postavení je stejné jako u předchozího cviku. Provádíme úklon do strany, přičemž se musíme dotknout chodidla. Nakláníme se doprava, pravou rukou se dotkneme chodidla, levou zvedáme do výše.

Doporučujeme opakovat tři bloky po deseti až patnácti úklonech na každou stranu.

Prkno

Výchozí pozice: ležíme na levém boku, loket přesně pod ramenem, nohy natažené. Opřeme se o předloktí a zvedáme pánev a stehna nad podlahu. Pravá ruka po celou dobu leží podélně na pravém boku. Ve vzepřené poloze vydržíme 30-40 vteřin, vrátíme se do výchozí pozice, asi 10 vteřin odpočíváme a cvik opakujeme. Měli bychom opakovat tři bloky po pěti až sedmi vzporech na každé straně.

Přitahování

Výchozí pozice: ležíme na levém boku, loket pod ramenem, nohy jsou nataženy a pravá ruka pokrčená ze strany za hlavou (prsty cca nad uchem). Zvedáme pravou nohu nahoru a zároveň se k ní nakláníme loktem pravé ruky. Zátěž cítíme v šikmých mezižeberních svalech. Levá ruka se přitom nesmí zvedat nad podlahu. Opakujeme tři bloky po deseti až patnácti přitaženích.

ŽIJTE V TĚLE, VE KTERÉM CHCETE ŽÍT - 31-denní videokurz Začněte svoji cestu za tělem snů teď hned!

=========
6 nejlepších cviků pro ženskou postavu
Sedm mýtů o hubnutí