Zbavujeme se negativity a nadbytečných kilogramů zároveň.

Ukradená energie se v těle drží v podobě tukových zásob, dodává nadbytečné kilogramy a obličej mění v masku rozzlobeného, závistivého, věčně odsuzujícího… atd, atp. člověka. Naštěstí z toho však existuje východisko. Stačí zříci se negativních pocitů, odnaučit se závidět a odsuzovat jiné a dát se cestou osobní odpovědnosti za vlastní tělo. Pokud tohle dokážete, pak se vztekem, zlobou a závistí zmizí i část vaší nadváhy.

Tahle metoda je stoprocentně účinná a bude ulehčením nejen pro vaše tělo, ale i duši.

Jestliže se ovšem pro tento způsob snížení váhy rozhodnete, berte na vědomí, že výsledku dosáhnete pouze v tom případě, že se odhodláte zříci se negativity navždy a kontrolovat své negativní postoje a pocity i do budoucna. Zkusíte to?

Položte si následující čtyři otázky:

  • Kolika kilogramů byste se rádi zbavili?
  • Které svoje negativní rysy znáte, se kterými nepěknými poostoji byste se rádi navždy rozloučili? Vyjmenujte je.
  • Kolik myslíte, že tyhle pocity představují z vaší celkové tělesné hmotnosti?
  • Jste odhodláni se svých negativních rysů navždy zbavit proto, abyste se spolu s nimi zbavili i nadváhy?

Na všechny otázky musíte odpovědět zcela poctivě! A pamatujte, že odpověď «ano» na čtvrtou otázku je smlouvou! Že se reálně zavazujete víc necítit, nedělat a neventilovat to, za co se zbavíte svých kil.

Ve finále vznikne cosi jako určitý počet jednoduchých rovnic: zlost na rodiče = 3 kg, závist ke kamarádce = 2 kg, žárlivost na muže = 4 kg, lenost = 3 kg. Stačí se podívat, kolik nadbytečného v sobě nosíte. Není to hrůza?

Neradíme vám slibovat si, že se naráz zbavíte dvaceti kilogramů a stanete se andělem lásky a čistoty. Raději ať jsou to nejdřív třeba jen tři kila, avšak kila zcela jistá. Budete si víc věřit a kladný výsledek vás povzbudí a dodá vám výdrž.

Až se tedy nějak rozhodnete, oznamte hlasitě sobě samým i Vesmíru:

Loučím se se svojí zlostí na rodiče a zároveň s třemi nadbytečnými kily své váhy. Žádná zlost, žádná kila! Tuhle dohodu uzavírám se svým tělem. A budu se ze všech sil snažit ji dodržovat.

Přijaté rozhodnutí stačí k tomu, aby jako zázrakem zmizela váha i negativní pocity. Jestli však jsou pocity sebeužírající se zlosti pro vás důležitější než zhubnutí, nebude to fungovat, nebo to zabere jenom nakrátko.

Volba je tedy na vás! Žít šťastně, bez kil a beze zloby a pocitu věčné ukřivděnosti, nebo se topit v tuku a závistivých a zlobných úvahách.

=========
Zkušenost: Sbohem, dieto, buď zdráva, štíhlosti!
Hubnutí bez propadáků: 6 rad, jak neutrpět při hubnutí nezdar