Jednoduchý způsob využití zázračné vody

zazracna-voda

Voda má zázračné vlastnosti a velikou sílu. Má univerzální očistnou schopnost, rychle přejímá a hromadí energii okolního prostředí. Jestliže se nastěhujete do ne zcela nového bytu, musíte brát do úvahy jednu věc: jako všichni lidé, také ti, kdo v něm bydleli před vámi, prožívali kromě jiného nemálo zármutku. Byli nemocní, umírali, měli spory.

Doporučujeme vám využít očistný rituál omývání stěn, podlah, stropů i oken vodou. Doprovázejte svou činnost slovy naplněnými optimismem, radostí a laskavostí. Máte-li v bytě nemocného, postavte někde blízko něj jakoukoli nepřikrytou nádobu s vodou. Každý den ji vyměňujte. Voda stahuje energii nemoci do sebe.

Voda pomáhá po náročném pohovoru, po těžkém pracovním dnu, po chvílích těžkého stresu, kdy můžeme pociťovat vyčerpání v důsledku výpadku biopole. Nemusíme rovnou vyhledávat pomoc léčitele.

Pravidlem by mělo být umývání rukou i obličeje hned po návratu domů. Pokud se i potom cítíme nedobře, můžeme znovu uplatnit rituál očisty. Do větší nádoby nalijeme chladnou nebo odraženou vodu, do sklenice vodu k pití. Trošku nad ní „čarujeme“. Šeptáme nad ní samá pěkná slova, to, co bychom přáli sami sobě. Vložíme do ní svými slovy sluneční světlo, kouzlo měsíce, krásu přírody, lásku někoho blízkého. To vše potichu vyslovujeme s dlaněmi nad hladinou vody, aby energie z nich přecházela do vody.

Pak vodu ze sklenice vypijeme po malých doušcích a vodu z větší nádoby vylijeme na sebe. Příliv energie pocítíme ihned.

Teď už možná lépe chápete, proč naši předkové dbali na to, aby každá nádoba s vodou byla vždy pečlivě uzavřena.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Proč ráno pít teplou vodu s citrónovou šťávou
12 příznaků, že příliš málo pijete