Když vyjde najevo, že škodlivé je všechno… :)

skodlive

Jíst maso je škodlivé. Píchají do těch dobytčat všelijaké hormony ke zvýšení váhy a zvyšovat váhu je to poslední, co mám zapotřebí.

Ryby taky nejsou vhodné. V těle se jim ukládá… teď nevím co, zkrátka se v nich něco ukládá. Krom toho jim dávají hormony pro zvýšení plodnosti. A já nevím, co počít s tou svojí. Nevím, k čemu by mi byla ještě rybí.

Rajčata nevyhovují, protože jsou lilkovitá. Nevím proč, ale všichni tvrdí, že je to škodlivé. Lilky a papriky jsou proto taky škodlivé.

Ovoce se nemá jíst, protože obsahuje cukrovku. Zvláště večer. Během noci se navíc veškerý ovocný cukr promění na zadek. K čemu by mi byl, mám dost trápení s vlastním.

Brambory se vůbec nesmějí jíst, je v nich škrob. V rýži také. V těstovinách je kromě škrobu ještě lepek. A lepek je budoucí cukr, takže vlastně budoucí zadek.

Oleji, ať z oliv nebo slunečnic, se vyhněte. A nejezte máslo. Obojí je tuk. A v máslu je navíc cholesterol.

Chleba se nesmí kvůli droždí. Taky pivo. Nevím teď proč, ale je nežádoucí, aby v nás droždí boptnalo.

Vejce jsou tuk a cholesterol.

Mléko je škodlivé, je to tuk plus hormony, které dávali krávě ke zvýšení váhy. Mléko je určeno k tomu, aby tele rychle nabíralo na váze a stalo se co nejdřív krávou. Nechci být krávou.

Ovocné šťávy jsou jed. Je to totéž, co ovoce, a bez vlákniny k tomu.

V zelí, květáku a brokolici jsou látky bránící vstřebávání jódu. Přitom ženy žijící ve městech mají i tak problémy se štítnou žlázou. Špatná štítná žláza vede k velkému zadku.

Kapusta se nedoporučuje. Špenát obsahuje kyselinu škodící ledvinám. Špatné ledviny vedou k otokům a nadváze. Ne, ne, ne, žádný špenát!

Okurky! Salátové okurky! O těch nic špatného nevím… budu jíst okurky.

Alina Farkašová

=========
S čím si banány poradí lépe než prášky