6 rad jak vypadat mladší


Ženský zevnějšek je tajná, přesně mířící zbraň. Zacházet s ní s citem a dovedně však zdaleka nedokáže každá představitelka krásného pohlaví. Jak se ocitnout mezi těmi vyvolenými krásnými svůdkyněmi a pokořitelkami mužských srdcí, vám napoví naše rady.

Co dělat, aby žena vypadala mladší, než je

1. Pijte víc vody

Dehydratace nezhoršuje jenom zdraví, ale tím nejnepříznivějším způsobem se podepíše i na vašem vzhledu. Voda vyplavuje z organismu toxiny, čistí krev a stěny cév. Když denně vypijete osm sklenic čisté vody, pomáháte organismu, aby zůstal mladý a silný, zdravý a nabitý životní energií.

2. Chraňte pokožku před nebezpečným ultrafialovým zářením

Zdroj zdraví a krásy, slunce, se může stát nebezpečím pro ty, kdo jeho vlídné záře nadužívají nebo s ní neumějí zacházet. Ještě stále je mnoho lidí, především pak žen, ochotno strávit na přímém slunci celé hodiny, jen aby získali zlatavý odstín pleti. Ignorují přitom veškerá pravidla pobytu na slunci a především ohrožují vlastní zdraví. Nepřiměřené vystavování sluneční paprskům nepodporuje pouze příchod prvních vrásek a stárnutí kůže, ale také vznik rakoviny. Přímému slunci někde na pláži nemá být pokožka vystavována vůbec, a to ani ošetřená těmi nejkvalitnějšími krémy s nejvyšším ochranným faktorem. Na slunce chodíme pouze v dopoledních a pozdějších odpoledních hodinách. Ale i v naší zeměpisné šířce je třeba k pobytu na slunci přistupovat zodpovědně, protože pár hodin opalování někde u rybníka může mít stejně škodlivé, ba i tragické následky.

3. Starejte se o čistotu pleti

Čistá pleť rovná se zdravá pleť. Pleť, která září mládím. Abyste tohoto efektu dosáhla, musíte se o svou pleť starat s láskou a náležitou něžnou péčí. K odlíčení používejte výhradně měkké vatové tampóny, make up stírejte citlivě a jemně a krém nanášejte lehkými poklepy konečky prstů, abyste se vyhnula vzniku vrásek. Skvělý očistný efekt má jílová maska. Aplikujte ji dvakrát týdně po 15-20 minutách, smývejte vlažnou vodou. Výborným účinkem se vyznačuje také kávová sedlina, kterou můžeme používat k peelingu celého těla.

4. Zdravě jezte

Ženské mládí a krása jsou těsně spojeny s výživou. Co se dostává dovnitř, nachází svůj odraz zevně. Nesprávná výživa je cestou k depresím, nemocem, ochablosti a nadváze. Projevuje se mastnou, ochablou pletí, pokožkou ztrácející pružnost a různými zánětlivými projevy. Špatná výživa má velký podíl na vzniku a rozvoji celulitidy. Něco podobného by vám těžko dělalo radost. Nedovolte si tedy stát se otrokem špatné výživy, vyznavačkou sladkostí a tučných jídel. Kouzlo zevnějšku, mladý vzhled, pružnost a energii, to vše si udržíte, dokážete-li se ukáznit. Sebedůvěra s tím jde ruku v ruce a sebedůvěra je tím kořením, které vám dodává na půvabu. Každodenní půlhodinová rozcvička samozřejmě nemůže být na závadu, ať už je to aerobic, cvičení ve fitness nebo jen svižná procházka na čerstvém vzduchu.

5. Udržujte si pocit štěstí

Pocit vnitřní radosti a krása zevnějšku jdou ruku v ruce. Mějte se ráda, přijměte sama sebe. Radostný pohled na svět a pocit vnitřního štěstí pomáhají organismu produkovat značné množství endorfinů, hormonů štěstí. Pro imunitu je to veliká pomoc. Aby vám negativní myšlenky nebránily užívat si krás života a neudělaly z vás zarytého pesimistu, doporučují psychologové jednoduchý recept:

• Každý den si zapište 25 pěkných nebo zajímavých věcí, které jste dnes prožila nebo pozorovala

• Smějte se. Smích zjasňuje mysl, rozsvítí ji a prozáří, dodá vám laskavosti a pomůže vám vnímat všechno prizmatem radosti

• Najděte si denně pět minutek samoty pro krátké zamyšlení


6. Častěji se věnujte sexu

Fyzická blízkost je důležitou součástí života každé ženy. Věnovat se lásce je stejně přirozené jako přát si vypadat mladě a přitažlivě. Vášnivé polibky i něžná objetí mají blahodárný vliv na vaše zdraví i vzhled. Zvláště pak potřebují dobrý sex, stejně jako kvalitní spánek, ženy po třicítce. Věnujte se lásce s potěšením a vychutnávejte si každý její okamžik.

Nejlepší cestou, jak zůstat mladá a krásná, je starat se o to, co vám bylo dáno. Přišla jste na tento svět, abyste ho ozdobila. Nakolik se vám to bude dařit, záleží jenom na vaší snaze.

ŽIJTE V TĚLE, VE KTERÉM CHCETE ŽÍT - 31-denní videokurz 

Chcete vylepšit svoji fyzickou formu, být štíhlejší nebo si prostě upevnit zdraví? ZAČNĚTE SVOJI CESTU ZA TĚLEM SNŮ TEĎ HNED! 
=========
4 udivující způsoby využití kokosového oleje
Aromaterapie podle čaker