Co způsobí masáž tohoto bodu na čele

redpoint

Existuje opravdu velké množství uvolňujících masáží, které jsou nejen užitečné, ale také příjemné. Obvykle si však žádají čas, peníze a dobrého odborníka.

Chceme se s vámi podělit o jednoduchý způsob masáže, který vašemu tělu přinese užitek a přitom nevyžaduje ani příliš času, ani příliš úsilí.

Určitě jste někdy na podvědomé úrovni potřebu promasírovat si bod mezi obočím cítili. Tenhle pocit vůbec není zavádějící. Masáž tohoto místa zlepšuje soustředění a pozornost, zbavuje napětí, odstraňuje bolesti hlavy a velmi podpoří vaše oči, pokud trávíte dlouhý čas u počítače. Znalci čínské medicíny jsou si navíc jisti, že masáž tohoto čelního bodu zlepšuje lidskou intuici.

Jak na to?

Zlehka na tento bod přitiskneme prst a jedeme jím 3 cm svisle nahoru. Tlak na bod by měl trvat 45-60 vteřin. Výsledek na sebe nenechá čekat. Lékařský výzkum potvrdil, že „Tato procedura aktivuje jedno z mozkových center a snižuje nervové napětí.Krom toho zlepšuje vzhled pokožky, koriguje koutky očí a úst a aktivuje regeneraci“.

Neboli, když vás rozbolí hlava, nebo se vám před očima po dnu stráveném před monitorem všechno rozplývá, víte, co dělat!
(via)

ŽIJTE V TĚLE, VE KTERÉM CHCETE ŽÍT - 31-denní videokurz 

Chcete vylepšit svoji fyzickou formu, být štíhlejší nebo si prostě upevnit zdraví? ZAČNĚTE SVOJI CESTU ZA TĚLEM SNŮ TEĎ HNED! 
=========
Tělo si všechno pamatuje: kde jsou ukryty stopy toho, co jsme prožili
Opravdu nás tělo podráží, když žebrá o jídlo?